Onze specialisten

Ons team van ervaren specialisten staat klaar om u van dienst te zijn. Hieronder treft u hun contactgegevens.

TT+-specialisten

Teeltspecialisten

Ronnie van Maldegem

06-51511326
maldegem@iperen.com

Richard Markusse

06-51226502
markusse@iperen.com

Christiaan Maljaars

06-49641898
maljaars@iperen.com

Rens de Bruijckere

06-53645249
bruijckere@iperen.com

Jan van der Slik

06-53711216
slik@iperen.com

Jarco van Gurp

06-53202775
gurp@iperen.com

Jan Pieter Bijnagte

06-13147650
bijnagte@iperen.com

Rinus van Rossum

06-83442690
rossum@iperen.com

Jan-Willem Scherpenisse

06-51154099
scherpenisse@iperen.com

Joris van den Heuvel

06-13503078
heuvel@iperen.com

Gerben van Dueren den Hollander

06-10841865
dueren@iperen.com